Badania Lekarskie

W drużynach Klubu Sportowego L.A.S. obowiązują badania sportowe i musi zostać zachowana ich ciągłość. Otrzymane zaświadczenie lekarskie lub kartę zawodnika z wpisem lekarza należy przekazać trenerowi danej drużyny. Brak aktualnego zaświadczenia, aktualnej karty będzie skutkował niedopuszczeniem zawodnika do uczestnictwa w rozgrywkach ligowych z ramienia MZPN. Pozostałym zawodnikom, młodszym lub nie uczestniczącym w rozgrywkach ligowych, gorąco rekomendujemy wzięcie udziału w badaniach.
Zawodnicy mogą skorzystać z konsultacji lekarskich organizowanych przez Klub lub przeprowadzić je we własnym zakresie. Niezmiennie zachęcamy do przeprowadzenia profesjonalnych badań w Ośrodkach Medycyny Sportowej!

Jesienne konsultacje lekarza sportowego dr Brzozowskiego dla piłkarzy KS L.A.S.

Miejsce: MAL ul. Henryka Łasaka 46, Warszawa.

wtorek 08.08.2023, godz. 18:30-20:00,
piątek 01.09.2023, godz. 18:30-20:00.

Przy braku chętnych możliwe jest wcześniejsze zakończenie konsultacji. Kolejność wejścia na konsultacje oraz system kolejkowy zostawiamy w gestii rodziców i opiekunów. Nie przewidujemy umawiania dodatkowych terminów.

Na badanie należy przynieść aktualny pomiar masy ciała oraz wzrostu zawodnika.

Opłata za badanie wynosi 30 złotych od zawodnika. Opłatę uiszczamy w gotówce (odliczona kwota) u osoby pomagającej w organizacji badania (trener KS L.A.S., rodzic, osoba z zarządu Klubu).
Zaświadczenia będą honorowane do rozgrywek piłkarskich oraz na wyjazd na obóz letni KS L.A.S. Kopię otrzymanego zaświadczenia lekarskiego lub karty zawodnika z wpisem lekarza należy przekazać trenerowi KS L.A.S.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.