Nabór Piłka Nożna

Nabór zawodników / Deklaracja członkowska

Osoby zdecydowane zapisać swoje dziecko na treningi piłkarskie Klubu Sportowego L.A.S., proszone są o wypełnienie poniższej deklaracji członka wspierającego Stowarzyszenia Klub Sportowy L.A.S.

Rusza nabór do nowej drużyny 2016-2017! Pierwsze zajęcia już w pierwszym tygodniu września 2021! 
Spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek 2 września 2021 o godz 17:30. Więcej info na stronie tej drużyny tutaj.

Zawodnicy kontynuujący treningi w KS L.A.S. w nowym sezonie, nie zapisują się do Klubu po raz kolejny.

Wiążącą decyzję o przyjęciu na zajęcia piłki nożnej podejmuje trener KS L.A.S. prowadzący daną drużynę. Dane kontaktowe do trenerów są na stronach drużyn piłkarskich.
Informacje o pakietach startowych znajdą Państwo w menu Strefa rodzica – Stroje i sprzęt

  Imię dziecka (wymagane)

  Nazwisko dziecka (wymagane)

  Szkoła do której uczęszcza dziecko (zmień jeśli inna)

  Rok urodzenia dziecka (wymagane)

  Klasa do której uczęszcza dziecko w roku szkolnym 2021/2022 (wymagane)

  Imie i Nazwisko Rodzica/Opiekuna Prawnego (wymagane)

  Numer telefonu Rodzica/Opiekuna Prawnego (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Pakiet startowy (wymagane)

  Informacja dodatkowe dla Klubu Sportowego / trenera

  * Oświadczam, że stan zdrowia mojego dziecka pozwala mu na udział w zajęciach sportowych organizowanych przez Klub Sportowy L.A.S.
  * Wyrażam zgodę na rejestrowanie wizerunku mojego dziecka podczas zajęć sportowych organizowanych przez KS L.A.S. oraz publikację tego wizerunku na stronach internetowych KS L.A.S. oraz na materiałach promocyjnych KS L.A.S.
  * Zobowiązuję się do terminowego opłacania składki członkowskiej uchwalanej przez Zarząd Stowarzyszenia dla członków wspierających będących zawodnikami KS L.A.S.
  * Zobowiązuję się do opłacania wybranego pakietu startowego w ciągu 1 miesiąca od zapisu do Klubu i potwierdzenia przyjęcia przez trenera. W ramach pakietu startowego podstawowego (190zł) zawodnik otrzyma piłkę, koszulkę, getry i spodenki. W ramach pakietu startowego rozszerzonego (340zł) zawodnik otrzyma piłkę, koszulkę, getry i spodenki oraz dwuczęściowy dres. Wszystkie stroje mają nadruki KS L.A.S. oraz numer zawodnika. Pakiet startowy należy opłacić przelewem na konto Klubu (tytuł przelewu "Pakiet startowy podstawowy/rozszerzony Imię i Nazwisko zawodnika"). Rozmiary strojów należy uzgodnić z trenerem. Wydanie stroju i piłki nastąpi po okazaniu trenerowi potwierdzenia przelewu bankowego.

  Wysłanie deklaracji oznacza zgodę rodzica / opiekuna prawnego na przystąpienie dziecka do Stowarzyszenia KS L.A.S. na prawach członka wspierającego Stowarzyszenia.

  Więcej informacji w tym również dane kontaktowe do trenerów znajdują się w zakładkach poświęconych sekcji piłki nożnej i drużynom SEKCJE KLUBU / PILKA NOZNAKontakt w sprawach ogólnych dotyczących sekcji piłkarskiej: pilkanozna@kslas.pl

  Statut Stowarzyszenia Klub Sportowy L.A.S.

  Szkolenie zawodników objęte jest dofinansowaniem z dotacji na szkolenie sportowe z miasta stołecznego Warszawy, dzielnica Wawer.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.