Nabór Piłka Nożna

Nabór zawodników / Deklaracja członkowska

Osoby zdecydowane zapisać swoje dziecko na treningi piłkarskie Klubu Sportowego L.A.S., proszone są o wypełnienie poniższej deklaracji członka wspierającego Stowarzyszenia Klub Sportowy L.A.S.

Rusza nabór do nowej drużyny 2015-2014! Pierwsze zajęcia już w pierwszym tygodniu września 2020! 
Spotkanie organizacyjne prawdopodobnie odbędzie się w czwartek 3 września 2020. Dzień, godzina i miejsce zostaną podane wkrótce. Więcej info na stronie tej drużyny tutaj.

Zawodnicy kontynuujący treningi w KS L.A.S. w nowym sezonie, nie zapisują się do Klubu po raz kolejny.

Wiążącą decyzję o przyjęciu na zajęcia piłki nożnej podejmuje trener KS L.A.S. prowadzący daną drużynę. Dane kontaktowe do trenerów są na stronach drużyn piłkarskich.
Informacje o pakietach startowych znajdą Państwo w menu Strefa rodzica – Stroje i sprzęt

Imię dziecka (wymagane)

Nazwisko dziecka (wymagane)

Szkoła do której uczęszcza dziecko (zmień jeśli inna)

Rok urodzenia dziecka (wymagane)

Klasa do której uczęszcza dziecko w roku szkolnym 2019/2020 (wymagane)

Imie i Nazwisko Rodzica/Opiekuna Prawnego (wymagane)

Numer telefonu Rodzica/Opiekuna Prawnego (wymagane)

Adres email (wymagane)

Pakiet startowy (wymagane)

Informacja dodatkowe dla Klubu Sportowego / trenera

* Oświadczam, że stan zdrowia mojego dziecka pozwala mu na udział w zajęciach sportowych organizowanych przez Klub Sportowy L.A.S.
* Wyrażam zgodę na rejestrowanie wizerunku mojego dziecka podczas zajęć sportowych organizowanych przez KS L.A.S. oraz publikację tego wizerunku na stronach internetowych KS L.A.S. oraz na materiałach promocyjnych KS L.A.S.
* Zobowiązuję się do terminowego opłacania składki członkowskiej uchwalanej przez Zarząd Stowarzyszenia dla członków wspierających będących zawodnikami KS L.A.S.
* Zobowiązuję się do opłacania wybranego pakietu startowego w ciągu 1 miesiąca od zapisu do Klubu i potwierdzenia przyjęcia przez trenera. W ramach pakietu startowego podstawowego (190zł) zawodnik otrzyma piłkę, koszulkę, getry i spodenki. W ramach pakietu startowego rozszerzonego (340zł) zawodnik otrzyma piłkę, koszulkę, getry i spodenki oraz dwuczęściowy dres. Wszystkie stroje mają nadruki KS L.A.S. oraz numer zawodnika. Pakiet startowy należy opłacić przelewem na konto Klubu (tytuł przelewu "Pakiet startowy podstawowy/rozszerzony Imię i Nazwisko zawodnika"). Rozmiary strojów należy uzgodnić z trenerem. Wydanie stroju i piłki nastąpi po okazaniu trenerowi potwierdzenia przelewu bankowego.

Wysłanie deklaracji oznacza zgodę rodzica / opiekuna prawnego na przystąpienie dziecka do Stowarzyszenia KS L.A.S. na prawach członka wspierającego Stowarzyszenia.

Więcej informacji w tym również dane kontaktowe do trenerów znajdują się w zakładkach poświęconych sekcji piłki nożnej i drużynom SEKCJE KLUBU / PILKA NOZNAKontakt w sprawach ogólnych dotyczących sekcji piłkarskiej: pilkanozna@kslas.pl

Statut Stowarzyszenia Klub Sportowy L.A.S.

Szkolenie zawodników objęte jest dofinansowaniem z dotacji na szkolenie sportowe z miasta stołecznego Warszawy, dzielnica Wawer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.