Nabór Piłka Nożna

Nabór zawodników / Deklaracja członkowska

Osoby zdecydowane zapisać swoje dziecko na treningi piłkarskie Klubu Sportowego L.A.S., proszone są o wypełnienie poniższej deklaracji członka wspierającego Stowarzyszenia Klub Sportowy L.A.S.

Rusza nabór do nowej drużyny 2016-2017! Pierwsze zajęcia już w pierwszym tygodniu września 2022! 
Więcej info na stronie tej drużyny tutaj.

Zawodnicy kontynuujący treningi w KS L.A.S. w nowym sezonie, nie zapisują się do Klubu po raz kolejny.

Wiążącą decyzję o przyjęciu na zajęcia piłki nożnej podejmuje trener KS L.A.S. prowadzący daną drużynę. Dane kontaktowe do trenerów są na stronach drużyn piłkarskich.
Informacje o pakietach startowych znajdą Państwo w menu Strefa rodzica – Stroje i sprzęt

  Imię dziecka (wymagane)

  Nazwisko dziecka (wymagane)

  Szkoła do której uczęszcza dziecko (zmień jeśli inna)

  Rok urodzenia dziecka (wymagane)

  Klasa do której uczęszcza dziecko w roku szkolnym 2021/2022 (wymagane)

  Imie i Nazwisko Rodzica/Opiekuna Prawnego (wymagane)

  Numer telefonu Rodzica/Opiekuna Prawnego (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Pakiet startowy (wymagane)

  Informacja dodatkowe dla Klubu Sportowego / trenera

  * Oświadczam, że stan zdrowia mojego dziecka pozwala mu na udział w zajęciach sportowych organizowanych przez Klub Sportowy L.A.S.
  * Wyrażam zgodę na rejestrowanie wizerunku mojego dziecka podczas zajęć sportowych organizowanych przez KS L.A.S. oraz publikację tego wizerunku na stronach internetowych KS L.A.S. oraz na materiałach promocyjnych KS L.A.S.
  * Zobowiązuję się do terminowego opłacania składki członkowskiej uchwalanej przez Zarząd Stowarzyszenia dla członków wspierających będących zawodnikami KS L.A.S.
  * Zobowiązuję się do opłacania wybranego pakietu startowego w ciągu 1 miesiąca od zapisu do Klubu i potwierdzenia przyjęcia przez trenera. W ramach pakietu startowego podstawowego (rozmiar junior – 220zł, senior – 230zł) zawodnik otrzyma piłkę, koszulkę, spodenki oraz getry. W ramach pakietu startowego rozszerzonego (rozmiar junior – 400zł, senior – 440zł) zawodnik otrzyma piłkę, koszulkę, spodenki, getry oraz dwuczęściowy dres. Wszystkie stroje oprócz getrów mają nadruki KS L.A.S. oraz numer zawodnika. Pakiet startowy należy opłacić przelewem na konto Klubu (tytuł przelewu „Pakiet startowy podstawowy/rozszerzony Imię i Nazwisko zawodnika”). Rozmiary strojów należy uzgodnić z trenerem. Nr zawodnika na stroju ustala trener. Zamówienie stroju i piłki nastąpi po okazaniu trenerowi potwierdzenia przelewu bankowego.

  Wysłanie deklaracji oznacza zgodę rodzica / opiekuna prawnego na przystąpienie dziecka do Stowarzyszenia KS L.A.S. na prawach członka wspierającego Stowarzyszenia.

  Więcej informacji w tym również dane kontaktowe do trenerów znajdują się w zakładkach poświęconych sekcji piłki nożnej i drużynom SEKCJE KLUBU / PILKA NOZNAKontakt w sprawach ogólnych dotyczących sekcji piłkarskiej: pilkanozna@kslas.pl

  Statut Stowarzyszenia Klub Sportowy L.A.S.

  Szkolenie zawodników objęte jest dofinansowaniem z dotacji na szkolenie sportowe z miasta stołecznego Warszawy, dzielnica Wawer.

  Leave a Reply

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.