Nabór Piłka Nożna

Nabór zawodników / Deklaracja członkowska

Osoby zdecydowane zapisać swoje dziecko na treningi piłkarskie Klubu Sportowego L.A.S., proszone są o wypełnienie poniższej deklaracji członka wspierającego Stowarzyszenia Klub Sportowy L.A.S.

Rusza nabór do nowej drużyny 2018-2019!!! Pierwsze zajęcia już w pierwszym tygodniu września 2023! 
Więcej info na stronie tej drużyny tutaj.

Zawodnicy kontynuujący treningi w KS L.A.S. w nowym sezonie, nie zapisują się do Klubu po raz kolejny.

Wiążącą decyzję o przyjęciu na zajęcia piłki nożnej podejmuje trener KS L.A.S. prowadzący daną drużynę. Dane kontaktowe do trenerów są na stronach drużyn piłkarskich.
Informacje o pakietach startowych znajdą Państwo w menu Strefa rodzica – Stroje i sprzęt

  Imię dziecka (wymagane)

  Nazwisko dziecka (wymagane)

  Szkoła do której uczęszcza dziecko (zmień jeśli inna)

  Rok urodzenia dziecka (wymagane)

  Klasa do której uczęszcza dziecko w roku szkolnym 2023/2024 (wymagane)

  Imie i Nazwisko Rodzica/Opiekuna Prawnego (wymagane)

  Numer telefonu Rodzica/Opiekuna Prawnego (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Pakiet startowy (wymagane)

  Informacja dodatkowe dla Klubu Sportowego / trenera

  * Oświadczam, że stan zdrowia mojego dziecka pozwala mu na udział w zajęciach sportowych organizowanych przez Klub Sportowy L.A.S.
  * Wyrażam zgodę na rejestrowanie wizerunku mojego dziecka podczas zajęć sportowych organizowanych przez KS L.A.S. oraz publikację tego wizerunku na stronach internetowych KS L.A.S. oraz na materiałach promocyjnych KS L.A.S.
  * Zobowiązuję się do terminowego opłacania składki członkowskiej uchwalanej przez Zarząd Stowarzyszenia dla członków wspierających będących zawodnikami KS L.A.S.
  * Zobowiązuję się do opłacania wybranego pakietu startowego w ciągu 1 miesiąca od zapisu do Klubu i potwierdzenia przyjęcia przez trenera. W ramach pakietu startowego podstawowego zawodnik otrzyma piłkę, koszulkę, spodenki oraz getry. W ramach pakietu startowego rozszerzonego zawodnik otrzyma piłkę, koszulkę, spodenki, getry oraz dwuczęściowy dres. Wszystkie stroje oprócz getrów mają nadruki KS L.A.S. oraz numer zawodnika. Pakiety startowe zamawiamy w naszym sklepie https://kslas.pl/sklep/ i są one realizowane przez naszego Partnera firmę AGUEDA. Rozmiary strojów należy uzgodnić z trenerem, jak również numer zawodnika na stroju. Opłacone przelewem bankowym i zrealizowane zamówienia będą dostarczane trenerowi i dystrybuowane przez niego.

  Wysłanie deklaracji oznacza zgodę rodzica / opiekuna prawnego na przystąpienie dziecka do Stowarzyszenia KS L.A.S. na prawach członka wspierającego Stowarzyszenia.

  Więcej informacji w tym również dane kontaktowe do trenerów znajdują się w zakładkach poświęconych sekcji piłki nożnej i drużynom SEKCJE KLUBU / PILKA NOZNAKontakt w sprawach ogólnych dotyczących sekcji piłkarskiej: pilkanozna@kslas.pl

  Statut Stowarzyszenia Klub Sportowy L.A.S.

  Szkolenie zawodników objęte jest dofinansowaniem z dotacji na szkolenie sportowe z miasta stołecznego Warszawy, dzielnica Wawer.

  Leave a Reply

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.