Stroje i sprzęt

Nowi zawodnicy zapisujący się do Klubu otrzymują stroje w ramach składek członkowskich / pakietów startowych. Pozostali zawodnicy wymianę stroju uzgadniają z trenerem.
Wszyscy zawodnicy zobowiązani są do noszenia na każdym treningu stroju klubowego (koszulka +spodenki) i posiadania własnej rekomendowanej przez Klub piłki. Przynoszenie na treningi innej piłki nie będzie akceptowane. Identyczne stroje i piłki są ważnymi elementami szkolenia oraz budowania dobrego ducha drużyny. Pozostałe stroje są nieobowiązkowe.

W ostatnich miesiącach nasz dostawca strojów Adidas boryka się z ogromnymi problemami związanymi z bardzo ograniczoną dostępnością strojów i sprzętu sportowego. Czas oczekiwania na strój może wynieść niestety 2-3 miesiące a nawet czasami dłużej.  Jest to problem powszechny i dotyczy wszystkich dostawców i bardzo wielu marek. Bardzo przepraszamy, że muszą Państwo czasami czekać na zamówiony strój wiele tygodni. Jest to sytuacja od nas zupełnie niezależna.

1. Składki Członkowskie / Pakiety Startowe DLA NOWYCH ZAWODNIKÓW (aktualizacja 10.04.2022)
Nowi zawodnicy zapisujący się do Klubu po raz pierwszy mają prawo i obowiązek opłacić dodatkową składkę na pakiet startowy (1 do wyboru). Poniżej wyciąg z formularza naboru:
  * Zobowiązuję się do opłacania składki członkowskiej / wybranego pakietu startowego w ciągu 1 miesiąca od zapisu do Klubu i potwierdzenia przyjęcia zamówienia przez trenera. W ramach pakietu startowego podstawowego (rozmiar junior – 220zł, senior – 230zł) zawodnik otrzyma piłkę, koszulkę, spodenki oraz getry. W ramach pakietu startowego rozszerzonego (rozmiar junior – 400zł, senior – 440zł) zawodnik otrzyma piłkę, koszulkę, spodenki, getry oraz dwuczęściowy dres. Wszystkie stroje oprócz getrów mają nadruki KS L.A.S. oraz numer zawodnika. Składkę członkowską / pakiet startowy należy opłacić przelewem na konto Klubu (tytuł przelewu „Pakiet startowy podstawowy/rozszerzony Imię i Nazwisko zawodnika”). Rozmiary strojów należy uzgodnić z trenerem. Nr zawodnika na stroju ustala trener. Zamówienie stroju i piłki nastąpi po okazaniu trenerowi potwierdzenia przelewu bankowego.

2. DOKUPOWANIE STROJÓW i PIŁEK
Wszyscy zawodnicy, którym nie przysługują zakupy w ramach pakietów startowych, czyli kontynuujący treningi w kolejnym sezonie, nowi zawodnicy po upływie 1 miesiąca od zapisu, mogą nabyć stroje i sprzęt KS L.A.S. od partnerskiej hurtowni za pośrednictwem Klubu.
Rodzice składają zamówienie u trenera własnej drużyny wpłacając pełną zaliczkę w gotówce. Stroje są zamawiane w hurtowni, zostają nadrukowane oznaczeniami Klubowymi, a następnie trafiają do trenerów, którzy przekazują stroje zamawiającym.
Prosimy o składanie przemyślanych zamówień. Strój po nadrukowaniu oznaczeń Klubowych i numeru zawodnika nie podlega zwrotowi ani zamianie.
Zamówienia przekazujemy do realizacji przez hurtownię 1 raz w miesiącu (ostatni dzień roboczy miesiąca). Realizacja zależy od dostępności strojów w magazynach centralnych producenta, co czasami niestety oznacza oczekiwane na strój nawet przez kilka tygodni!

Uwagi lub pytania prosimy kierować do trenerów, ewentualnie na adres mailowy: pilkanozna@kslas.pl

1. Koszulka Adidas Entrada 22 (czerwona) 2. Spodenki Adidas Parma 16 (czarne) 3. Dres dwuczęściowy Adidas Entrada 22

70zł
Junior rozmiary 116-164cm
80zł
Senior rozmiary S-XL50zł

Junior rozmiary 116-164cm
Senior rozmiary S-XL


180 zł
Junior rozmiary 116-164cm (bluza 105 zł, spodnie 75 zł)
210 zł
Senior rozmiary S-XL (bluza 120 zł, spodnie 90 zł)

4. Getry Adidas
Milano 16

5. Piłka Adidas

6. Ortalion Adidas Entrada 22


25 zł

Rozmiary: 27-30, 31-33, 34-36, 37-39, 40-42, 43-45

75 zł
waga 290g lub 350g

130zł
Junior rozmiary 116-164cm
145zł
Senior rozmiary S-XL

Wyposażenie obowiązkowe każdego zawodnika KS L.A.S.:
1. Strój podstawowy (czerwona koszulka + czarne spodenki + getry) z nadrukami KS L.A.S.
2. Odpowiednia piłka w danej drużynie:  model, rozmiar i waga (określa trener).
Pozostały strój jest opcjonalny.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.