Stroje i sprzęt

Nowi zawodnicy zapisujący się do Klubu zakupują stroje w ramach pakietów startowych, info niżej. Pozostali zawodnicy wymianę stroju uzgadniają z trenerem.
Wszyscy zawodnicy zobowiązani są do noszenia na każdym treningu stroju klubowego (koszulka +spodenki) i posiadania własnej rekomendowanej przez Klub piłki. Przynoszenie na treningi innej piłki nie będzie akceptowane. Identyczne stroje i piłki są ważnymi elementami szkolenia oraz budowania dobrego ducha drużyny. Pozostałe stroje są nieobowiązkowe.

1. PAKIETY STARTOWE DLA NOWYCH ZAWODNIKÓW  (od 1.01.2019 zawierają getry)
Nowi zawodnicy zapisujący się do Klubu po raz pierwszy mają prawo i obowiązek wykupić pakiet startowy (1 do wyboru). Poniżej wyciąg z formularza naboru:
  * Zobowiązuję się do opłacania wybranego pakietu startowego w ciągu 1 miesiąca od zapisu do Klubu i potwierdzenia przyjęcia przez trenera. W ramach pakietu startowego podstawowego (200zł) zawodnik otrzyma piłkę, koszulkę, spodenki oraz getry. W ramach pakietu startowego rozszerzonego (370zł) zawodnik otrzyma piłkę, koszulkę, spodenki, getry oraz dwuczęściowy dres. Wszystkie stroje oprócz getrów mają nadruki KS L.A.S. oraz numer zawodnika. Pakiet startowy należy opłacić przelewem na konto Klubu (tytuł przelewu “Pakiet startowy podstawowy/rozszerzony Imię i Nazwisko zawodnika”). Rozmiary strojów należy uzgodnić z trenerem. Nr zawodnika na stroju ustala trener. Zamówienie stroju i piłki nastąpi po okazaniu trenerowi potwierdzenia przelewu bankowego.

2. DOKUPOWANIE STROJÓW i PIŁEK
Wszyscy zawodnicy, którym nie przysługują zakupy w ramach pakietów startowych, czyli kontynuujący treningi w kolejnym sezonie, nowi zawodnicy po upływie 1 miesiąca od zapisu, mogą nabyć stroje i sprzęt KS L.A.S. od partnerskiej hurtowni za pośrednictwem Klubu.
Rodzice składają zamówienie u trenera własnej drużyny wpłacając pełną zaliczkę w gotówce. Stroje są zamawiane w hurtowni, zostają nadrukowane oznaczeniami Klubowymi, a następnie trafiają do trenerów, którzy przekazują stroje zamawiającym.
Prosimy o składanie przemyślanych zamówień. Strój po nadrukowaniu oznaczeń Klubowych i numeru zawodnika nie podlega zwrotowi ani zamianie.
Zamówienia przekazujemy do realizacji przez hurtownię 1 raz w miesiącu (ostatni dzień roboczy miesiąca). Realizacja zależy od dostępności strojów w magazynach centralnych producenta, co czasami niestety oznacza oczekiwane na strój nawet przez kilka tygodni!

Uwagi lub pytania prosimy kierować do trenerów, ewentualnie na adres mailowy: pilkanozna@kslas.pl

1. Koszulka Adidas Entrada 18 (czerwona) 2. Spodenki Adidas Parma 16 (czarne junior) 3. Dres dwuczęściowy Adidas Core 18 (krótki suwak)
CZERWONO-CZARNY

65zł
Rozmiary 116, 128, 140, 152, 164


45zł
Rozmiary 116, 128, 140, 152, 164


170 zł
Rozmiary 116, 128, 140, 152, 164

4. Getry Adidas
Milano 16

5. Piłka Adidas Telstar 18 rozmiar 4

6. “Koszulki Kibica KS L.A.S.” dla rodziców kibiców 🙂
Czerwone, bawełniane T-shirty z logo KS L.A.S. na piersi
i napisem “Klub Sportowy L.A.S.” na karku.

20 zł
Rozmiary: 27-30, 31-33, 34-36, 37-39, 40-42, 43-45

70 zł
waga 290g lub 350g

koszulka_klubowa_przod koszulka_klubowa_tyl25zł/szt.
Rozmiary senior S, M, L, XL (wersje męskie i damskie)

Wyposażenie obowiązkowe każdego zawodnika KS L.A.S.:
1. Strój podstawowy (czerwona koszulka + czarne spodenki + getry) z nadrukami KS L.A.S.
2. Odpowiednia piłka w danej drużynie:  model, rozmiar i waga (określa trener).
Pozostały strój jest opcjonalny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.