Stroje i sprzęt

UWAGA, nowe zasady nabywania strojów i sprzętu KS L.A.S. od dnia 9 marca 2023 r.

Wszyscy zawodnicy zobowiązani są do noszenia na każdym treningu stroju klubowego (koszulka +spodenki) i posiadania własnej, rekomendowanej przez Klub piłki. Przynoszenie na treningi innej piłki nie będzie akceptowane. Identyczne stroje i piłki są ważnymi elementami szkolenia oraz budowania dobrego ducha drużyny. Pozostałe stroje są nieobowiązkowe.

1. Pakiety Startowe DLA NOWYCH ZAWODNIKÓW
Nowi zawodnicy zapisujący się do Klubu po raz pierwszy mają prawo i obowiązek zakupić Pakiet Startowy (jeden do wyboru: Podstawowy lub Rozszerzony).
Pakiet Startowy Podstawowy:  piłka, koszulka, spodenki oraz getry.
Pakiet Startowy Rozszerzony:  piłka, koszulka, spodenki, getry oraz dwuczęściowy dres.
Wszystkie stroje oprócz getrów mają nadruki KS L.A.S. oraz numer zawodnika. Rozmiary strojów oraz numer zawodnika należy uzgodnić z trenerem.
Pakiety Startowe należy zamawiać poprzez stronę https://kslas.pl/sklep/.

2. DOKUPOWANIE STROJÓW i SPRZĘTU

Zawodnicy kontynuujący treningi w kolejnym sezonie mają możliwość zakupić dowolne stroje oraz sprzęt KS L.A.S. w hurtowni Agueda. Zamówienia składamy do hurtowni Agueda za pośrednictwem strony Klubu:  https://kslas.pl/zamówienia na stroje/. Sprzedaż po opłaceniu zamówienia jest realizowana przez naszego partnera, hurtownię AGUEDA, 05-480 Karczew, ul. J. Piłsudskiego 17, NIP 5321195814, e-mail: agueda@vp.pl.
Prosimy o wpłaty za złożone zamówienia bezpośrednio na konto bankowe AGUEDA podane w formularzu zamówienia, w tytule płatności prosimy użyć numeru zamówienia.
Zrealizowane zamówienia przez AGUEDA będą dostarczane trenerom KS L.A.S., którzy przekazują zakupiony towar Zamawiającym.

Prosimy o składanie przemyślanych zamówień. Strój po nadrukowaniu oznaczeń Klubowych i numeru zawodnika nie podlega zwrotowi ani zamianie.
Realizacja zależy od dostępności strojów w magazynach centralnych producenta, co czasami niestety oznacza oczekiwane na strój nawet przez kilka tygodni!

Uwagi lub pytania przed złożeniem zamówienia prosimy kierować do trenerów. W sprawie już złożonego Zamówienia prosimy o kontakt z firmą AGUEDA agueda@vp.pl. tel. +48 530 348 940, ewentualnie z Klubem poprzez adres: pilkanozna@kslas.pl.

Wyposażenie obowiązkowe każdego zawodnika KS L.A.S.:
1. Strój podstawowy (czerwona koszulka + czarne spodenki + getry) z nadrukami KS L.A.S.
2. Odpowiednia piłka w danej drużynie:  model, rozmiar i waga (określa trener).
Pozostały strój jest opcjonalny.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.