Stroje i sprzęt

Nowi zawodnicy zapisujący się do Klubu zakupują stroje w ramach pakietów startowych, info niżej. Pozostali zawodnicy wymianę stroju uzgadniają z trenerem.
Wszyscy zawodnicy zobowiązani są do noszenia na każdym treningu stroju klubowego (koszulka +spodenki) i posiadania własnej rekomendowanej przez Klub piłki. Przynoszenie na treningi innej piłki nie będzie akceptowane. Identyczne stroje i piłki są ważnymi elementami szkolenia oraz budowania dobrego ducha drużyny. Pozostałe stroje są nieobowiązkowe.

W ostatnich miesiącach nasz dostawca strojów Adidas boryka się z ogromnymi problemami związanymi z bardzo ograniczoną dostępnością strojów i sprzętu sportowego. Czas oczekiwania na strój może wynieść niestety 2-3 miesiące a nawet czasami dłużej.  Jest to problem powszechny i dotyczy wszystkich dostawców i bardzo wielu marek. Bardzo przepraszamy, że muszą Państwo czasami czekać na zamówiony strój wiele tygodni. Jest to sytuacja od nas zupełnie niezależna.

1. PAKIETY STARTOWE DLA NOWYCH ZAWODNIKÓW (aktualizacja cennika 10.04.2022)
Nowi zawodnicy zapisujący się do Klubu po raz pierwszy mają prawo i obowiązek wykupić pakiet startowy (1 do wyboru). Poniżej wyciąg z formularza naboru:
  * Zobowiązuję się do opłacania wybranego pakietu startowego w ciągu 1 miesiąca od zapisu do Klubu i potwierdzenia przyjęcia przez trenera. W ramach pakietu startowego podstawowego (rozmiar junior – 220zł, senior – 230zł) zawodnik otrzyma piłkę, koszulkę, spodenki oraz getry. W ramach pakietu startowego rozszerzonego (rozmiar junior – 400zł, senior – 440zł) zawodnik otrzyma piłkę, koszulkę, spodenki, getry oraz dwuczęściowy dres. Wszystkie stroje oprócz getrów mają nadruki KS L.A.S. oraz numer zawodnika. Pakiet startowy należy opłacić przelewem na konto Klubu (tytuł przelewu „Pakiet startowy podstawowy/rozszerzony Imię i Nazwisko zawodnika”). Rozmiary strojów należy uzgodnić z trenerem. Nr zawodnika na stroju ustala trener. Zamówienie stroju i piłki nastąpi po okazaniu trenerowi potwierdzenia przelewu bankowego.

2. DOKUPOWANIE STROJÓW i PIŁEK
Wszyscy zawodnicy, którym nie przysługują zakupy w ramach pakietów startowych, czyli kontynuujący treningi w kolejnym sezonie, nowi zawodnicy po upływie 1 miesiąca od zapisu, mogą nabyć stroje i sprzęt KS L.A.S. od partnerskiej hurtowni za pośrednictwem Klubu.
Rodzice składają zamówienie u trenera własnej drużyny wpłacając pełną zaliczkę w gotówce. Stroje są zamawiane w hurtowni, zostają nadrukowane oznaczeniami Klubowymi, a następnie trafiają do trenerów, którzy przekazują stroje zamawiającym.
Prosimy o składanie przemyślanych zamówień. Strój po nadrukowaniu oznaczeń Klubowych i numeru zawodnika nie podlega zwrotowi ani zamianie.
Zamówienia przekazujemy do realizacji przez hurtownię 1 raz w miesiącu (ostatni dzień roboczy miesiąca). Realizacja zależy od dostępności strojów w magazynach centralnych producenta, co czasami niestety oznacza oczekiwane na strój nawet przez kilka tygodni!

Uwagi lub pytania prosimy kierować do trenerów, ewentualnie na adres mailowy: pilkanozna@kslas.pl

1. Koszulka Adidas Entrada 22 (czerwona) 2. Spodenki Adidas Parma 16 (czarne) 3. Dres dwuczęściowy Adidas Entrada 22

70zł
Junior rozmiary 116-164cm
80zł
Senior rozmiary S-XL50zł

Junior rozmiary 116-164cm
Senior rozmiary S-XL

180 zł
Junior rozmiary 116-164cm (bluza 105 zł, spodnie 75 zł)
210 zł
Senior rozmiary S-XL (bluza 120 zł, spodnie 90 zł)

4. Getry Adidas
Milano 16

5. Piłka Adidas

6. Ortalion Adidas Entrada 22


25 zł

Rozmiary: 27-30, 31-33, 34-36, 37-39, 40-42, 43-45

75 zł
waga 290g lub 350g

130zł
Junior rozmiary 116-164cm
145zł
Senior rozmiary S-XL

Wyposażenie obowiązkowe każdego zawodnika KS L.A.S.:
1. Strój podstawowy (czerwona koszulka + czarne spodenki + getry) z nadrukami KS L.A.S.
2. Odpowiednia piłka w danej drużynie:  model, rozmiar i waga (określa trener).
Pozostały strój jest opcjonalny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.