Zwycięski mecz piłkarzy KS L.A.S. 2009 z Victorią Zerzeń 4.11.2017

NIESAMOWITE EMOCJE NA ZAKOŃCZENIE RUNDY, ROCZNIK 2009 Z AWANSEM DO 3. LIGI!

Ostatnia sobota na długo pozostanie w pamięci zarówno trenera, rodziców, kibiców, jak i zawodników drużyny KS LAS. W samo południe na boisku przy ulicy Łasaka gospodarze podjęli lokalnego rywala – Victorię Zerzeń.
Mecz kończący debiutancki sezon w rozgrywkach Mazowieckiej Ligi Żaków od samego początku obfitował w wiele akcji podbramkowych z obu stron. Goście z Zerznia byli w tym meczu bardzo dobrze dysponowani, a ich zdecydowanie i konsekwencja w grze nie pozwoliła podopiecznym trenera Murawskiego na przejęcie inicjatywy od początku spotkania. Bardzo wyrównana pierwsza połowa zakończyła się remisem 2-2 i sprawa zwycięstwa przed drugą częścią pozostawała otwarta. Obserwujący ten mecz z trybun rodzice i kibice mogli spodziewać się wielu emocji w kolejnych minutach meczu. Nie mogło być inaczej! Obie drużyny stworzyły niesamowite widowisko w ostatnich 30. minutach gry. Mnóstwo akcji kombinacyjnych, fantastyczne parady bramkarzy, walka i zaangażowanie do ostatnich minut sprawiły, że nikt z obecnych na tym spotkaniu, nie mógł choć na sekundę oderwać wzroku od młodych piłkarzy przebywających na boisku. Druga połowa meczu w wykonaniu zawodników trenera Piotra, była połączeniem wszystkich pozytywnych akcentów całej debiutanckiej rundy. Mądre i przemyślane operowanie piłką, komunikacja i wzajemne wspieranie się, skuteczność w ofensywie oraz niesamowita waleczność w obronie, pozwoliły naszej drużynie zagrać jeden z najlepszych meczów w tej rundzie! Strzelając trzy bramki, nie tracąc żadnej, zespół rocznika 2009 przypieczętował pierwszy w historii klubu AWANS do wyższej klasy rozgrywkowej!
Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu oraz drużynie przeciwnej, za pomoc w stworzeniu fantastycznego widowiska! Niedługo pojawi się również tutaj podsumowanie naszej debiutanckiej rundy, bądźcie z nami!

KS LAS 5 – 2 Victoria Zerzeń