WYGRYWAMY Z BIAŁYMI ORŁAMI PO KAPITALNYM MECZU!

„JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO!” WYGRYWAMY Z BIAŁYMI ORŁAMI PO KAPITALNYM MECZU!
Lepszego zakończenia tygodnia zawodnicy z rocznika 2009 nie mogli sobie wymarzyć! Ciężka praca na treningach przyniosła zamierzony efekt, co pozwoliło podopiecznym trenera Murawskiego rozegrać jedno z najlepszych spotkań w ostatnich miesiącach!
Nasz zespół wyszedł na ten mecz mocno zmotywowany, co dało się zauważyć już od pierwszego gwizdka sędziego. Wynik spotkania otworzył przepięknym strzałem z rzutu wolnego Tomek Gasperski. Konsekwentnie wyprowadzane kolejne ataki pozwoliły podwyższyć prowadzenie już kilka chwil później. Pomimo bramki kontaktowej zdobytej przez rywali w drugiej części spotkania, na odpowiedź naszej drużyny nie trzeba było długo czekać. Kilka świetnie skonstruowanych akcji zamienionych na bramki pozwoliły zawodnikom trenera Murawskiego kontrolować przebieg meczu. Mimo twardych warunków postawionych przez zespół Białych Orłów oraz straconych dwóch goli w końcówce spotkania udało się dowieźć korzystny rezultat do ostatniego gwizdka.
To co nie funkcjonowało najlepiej w ostatnich meczach, dziś z mocno wymagającym rywalem pracowało doskonale! Pełne zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty, walka o każdy centymetr boiska i przede wszystkim piłkarska jakość sprawiła, że grę zespołu oglądało się z największą przyjemnością! Mecz wygrała drużyna i to jest najważniejsze!
SKŁAD ZESPOŁU:
Maciej Urbaniak – Mateusz Trzosek, Maksymilian Żach – Mateusz Zalewski, Bruno Bąk, Tomasz Gasperski – Tomasz Tkaczyk
GRALI RÓWNIEŻ:
Oliwier Witecki, Szymon Leśniewski, Miłosz Suchorowski, Marek Szlachetka, Patryk Paradowski
BRAMKI STRZELALI:
Gasperski – ⚽️⚽️⚽️⚽️
Tkaczyk – ⚽️
Zalewski – ⚽️
Leśniewski – ⚽️
UKS Białe Orły 4 – 7 KS LAS
Brawo Brawo Brawo Drużyna! 💪