Sparing drużyny piłkarzy 2006-2005 z UKS Żagle 24.01.2014

W piątek 24.01 na hali przy ul. Poezji zagraliśmy sparing z UKS Żagle rocznik 2005. To kolejny sprawdzian naszych chłopców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszych przeciwników, ale trzeba wziąć pod uwagę różnicę wieku (w naszej drużynie tylko czterech z rocznika 2005) i przede wszystkim bardzo dużą różnicę stażu treningowego.

Mecz wyglądał dosyć jednostronnie, o czym świadczy wynik 7:0, ale nasi zawodnicy potrafili od czasu do czasu przenieść ciężar gry na połowę przeciwnika. Widać było duże chęci i zaangażowanie w grę, co bardzo cieszy. Należą się również brawa za grę do końca i nie zwracanie uwagi na wynik. Trzeba pamiętać, że naszym głównym celem jest nauka i rozwijanie umiejętności piłkarskich, a pogoń za wynikami temu nie sprzyja. Taki mecze są dla nas świetną nauką i pokazują, że jeszcze bardzo dużo pracy nas czeka.

W meczu wzięli udział:
Dominik Banasiak, Wojtek Cimiński, Oskar Grodowski, Kuba Kirkowski, Olek Klimowicz, Michał Kudyba, Mateusz Luty, Ignacy Makowski, Kacper Pasek, Bartek Pielak, Krzyś Szulc, Kajtek Woroniecki.

Trener Artur