Sparing piłkarzy 2003-2001 z Balkan Team

Chłopcy z roczników 2001 – 2004 KS L.A.S. rozegrali w niedzielę 06.10.2013 pierwszy sparing, który pomimo minimalnej przegranej należy uznać za udany. Porażka 7:6 ujmy nie przynosi, co więcej należy być dumnym z chłopców, że pomimo krótkiej pracy z nowym trenerem, udało się nastrzelać taką ilość bramek.
Pracy przed nami jeszcze sporo, zwłaszcza nad grą w defensywie. Ciężki trening poparty chęciami na pewno zaowocuje zwycięstwami w nadchodzących grach kontrolnych, zwłaszcza, że dla takich ambitnych zawodników warto je organizować.
Buduje na pewno trzecia kwarta, w której naszym łupem stały się cztery gole, trochę słabiej wyglądała ostatnia kwarta, w której chłopcy pomimo ogromnego zaangażowania nie potrafili sprostać, bądź, co bądź, doświadczonemu zespołowi Balkan Team.
Niemniej jednak należy podkreślić ducha drużyny, walory wolicjonalne i absolutne zaangażowanie naszego zespołu.

Tak dalej, a praca będzie przynosiła efekty!

Balkan Team 7 – 6 KS L.A.S.

Bramki: Poprawski, Biśkiniewicz, Napiórkowski, Czyżewski, Karwan, Bicki
Grali: Schab, Luckner, Szulc, Napiórkowski, Banasiak, Poprawski, Pasek, Bicki, Czyżewski, Karwan, Luty, Głodek, Biśkiniewicz