Sparing p.n. 2003-2001 z Agrykolą Warszawa 31.01.2014

Sparing z Agrykolą Warszawa 2003

W piątek 31.01.2014 rozegraliśmy sparing z jednym z lepiej szkolących młodzież klubów w Warszawie – Agrykolą Warszawa. Trenerem rocznika 2003 jest Pan Andrzej Zieliński, trener który prowadzi zajęcia z przyszłymi trenerami na warszawskim AWF-ie.

Chłopcy przed spotkaniem nie bardzo wierzyli, że mogą się postawić takiej drużynie jak Agrykola. Trener jednak uważał, że skoro postawiliśmy się SEMP-owi Ursynów w ostatnim turnieju JFL Winter Cup to i z Agrykolą możemy postawić swoje warunki. Chłopcy z Agrykoli, rocznik 2003, przyjechali w mieszanym składzie, tj. grali z nami zarówno chłopcy trenujący od kilku lat, jak i nowi, grający kilka miesięcy.

Od pierwszych minut gry mieliśmy widoczną przewagę. Zaangażowanie, ruch na boisku (choć były momenty przestoju), walka i nieustępliwość, a do tego należy dorzucić myślenie na placu gry zaprocentowały w ogólnym rozrachunku. Bardzo dobra gra zespołowa pozwoliła zwyciężyć w tym pojedynku, choć samo zwycięstwo nie jest tak ważne jak widoczny postęp w myśleniu na boisku zawodników KS L.A.S.

Bramki zdobyli: Pasek Mateusz 2, Luty Patryk, Radkowski Filip

Grali: Luckner Olek, Schab Michał, Bicki Bartek, Lukosek Aleks, Pasek Mateusz, Luty Patryk, Radkowski Filip, Szulc Piotrek, Karwan Jasiek

Trener Jakub

PS. Bardzo dziękujemy rodzicom Alexa za przesłanie zdjęć ze sparingu.