Pokaz siły rezerwowych i drugie zwycięstwo w sezonie rocznika 2009 !

WYNIK LEPSZY NIŻ GRA, POKAZ SIŁY REZERWOWYCH I DRUGIE ZWYCIĘSTWO W SEZONIE ROCZNIKA 2009!
Sobotni mecz naszych młodych zawodników miał dwa zupełnie różne oblicza. Mimo początkowych problemów ze złapaniem odpowiedniego rytmu gry i zachowaniem dyscypliny w ustawieniu względem przeciwnika, podopieczni trenera Murawskiego wyszli z nich obronną ręką pokonując zespół UKS Błyskawica Warszawa!
Pierwszy kwadrans spotkania w wykonaniu naszej drużyny to zupełny brak koncentracji i mnóstwo niedokładnych prostych zagrań, które w efekcie poskutkowały stratą dwóch bramek. Dopiero mocny wstrząs w przerwie pozwolił obudzić się naszych młodym piłkarzom i zabrać się do odrabiania strat. Sygnał do ataku dał absolutny debiutant w rozgrywkach ligowych, Mateusz Zalewski, który swoją zadziornością i nieustępliwością pokazał bardziej doświadczonym zawodnikom jak powinna wyglądać walka i zaangażowanie na boisku! Drużyna trenera Murawskiego z minuty na minutę dominowała coraz bardziej a bramki kolejnych superrezerwowych, Patryka Paradowskiego i Marka Szlachetki pozwoliły osiągnąć naszemu zespołowi bezpieczną przewagę i w ostatecznym rozrachunku odnieść drugie w tym sezonie zwycięstwo!
Nasi młodzi zawodnicy po raz kolejny udowodnili, że drzemią w nich ogromne piłkarskie możliwości, które niestety bardzo często ograniczane są przez brak koncentracji, zaangażowania, odpowiedniego podejścia do treningu czy meczu. Należy jednak pamiętać, że słabsze momenty zdarzają się najlepszym, a wygrana w meczu, w którym nie wszystko idzie po naszej myśli, cieszy podwójnie!
SKŁAD ZESPOŁU:
Maciej Urbaniak – Miłosz Suchorowski, Mateusz Trzosek – Maksymilian Żach, Bruno Bąk, Tomasz Gasperski – Tomasz Tkaczyk
GRALI RÓWNIEŻ:
Marek Szlachetka, Patryk Paradowski, Oliwier Witecki, Mateusz Zalewski, Kajetan Szczuciński, Kacper Pudło
BRAMKI STRZELALI:
Bąk – ⚽⚽
Szlachetka – ⚽⚽
Paradowski – ⚽⚽
Tkaczyk – ⚽
Zalewski – ⚽
KS LAS 8 – 3 UKS Błyskawica Warszawa
Brawo Drużyna!