Piłkarze 2008-2007 na turnieju halowym Victoria Cup 15.02.2015

W niedzielę 15.02.2015 roku drużyna KS L.A.S. składająca się z chłopaków z rocznika 2009 – 2007 wzięła po raz pierwszy udział w turnieju.
Turniej zorganizował klub Viktoria Zerzeń. Mimo choroby części piłkarzy, dużej tremy, przystąpiliśmy do turnieju halowego. Graliśmy systemem każdy z każdym, gdzie w sumie rozegraliśmy osiem meczy, z których 4 wygraliśmy oraz 4 przegraliśmy, co dało nam w ostatecznym rozrachunku 3 miejsce. Nasi zawodnicy otrzymali puchar oraz każdy pamiątkowy medal.
Pierwszy turniej naszych chłopaków możemy zaliczyć do udanych, choć chłopaków stać na dużo więcej i w tym turnieju nie pokazali w pełni swoich umiejętności z różnych przyczyn. Turniej pokazał nam, również nasze słabe strony nad którymi będziemy pracować bardzo mocno na treningach. Chłopakom w całym turnieju nie brakowało ambicji, zaangażowania i walki, mimo wąskiej kadry na ten turniej, dali radę i walczyli do ostatniej minuty każdego meczu za co należą im się duże brawa.

Skład drużyny: Jakub Radkowski, Oliwier Przybylski, Mateusz Malczyk, Wiktor Kociszewski, Karol Podpora, Jakub Kubicki i Mateusz Powałka.

Bramki zdobywali: Jakub Radkowski – 8, Oliwier Przybylski – 4, Jakub Kubicki – 4, Wiktor Kociszewski – 2.