Piłkarze 2007-2006 podczas meczu ligowego JFL z WAP Ochota 2014.05.25

W piątej kolejce JFL, chłopcy 2007/2006 zmierzyli się z drużyną WAP Ochota. Mecz odbywający się w ciężkich warunkach pogodowych, w dużym upale i prze mocno operującym słońcu, zakończył się wynikiem 2:1 dla naszych przeciwników. Mimo wyniku naszym zawodnikom należą się duże brawa za postawę w tym spotkaniu.

Niestety chłopcy musieli sobie radzić bez zmian z powodu niespodziewanej i niezapowiedzianej nieobecności dwóch powołanych zawodników. Było to dla nich dużym wyzwaniem w tej pogodzie, z którym bardzo dobrze sobie poradzili. Pokazali prawdziwego ducha walki i duże zaangażowanie w grę, mimo jeszcze sporych braków w umiejętnościach piłkarskich. Szczególnie w drugiej tercji świetnie się prezentowali, przeważali i udokumentowali to zdobywając bramkę wyrównującą. Niestety w końcówce meczu, już bardzo zmęczeni nie zdołali obronić się przed stratą bramki na 2:1.

Bardzo cieszy, że chłopcy coraz lepiej prezentują się na boisku. Szczególnie biorąc pod uwagę ich postawę mentalną, czyli zaangażowanie, walkę i chęć podjęcia rywalizacji. Obecnie jest to nasz jeden z niewielu atutów, ale jeśli tę postawę chłopcy będą przekładać na treningi i będą chcieli zyskiwać nowe umiejętności to tych atutów będziemy mieli coraz więcej. Im większe będziemy mieli umiejętności tym zabawa z gry w piłkę nożną będzie lepsza.

Bardzo dziękuję wszystkim obecnym na meczu. Dziękuję także za informacje o nieobecności. Natomiast, jeśli chodzi o nieobecnych bez informacji o ich absencji, to mam nadzieję, że taka sytuacja już się nie powtórzy.

W meczu grali: Wiktor Dźwigałowski, Wilhelm Dźwigałowski, Oskar Grodowski , Olek Klimowicz, Kamil Płatek, Krzyś Szulc, Kajtek Woroniecki.

Bramka: Kajtek Woroniecki

Trener Artur