Pilkarze 2006 – mecz z rodzicami zamiast z WAP Ochota 09.11.2014

Ostatni mecz w lidze JFL rundy jesiennej 2014r. mieliśmy zagrać z drużyną WAP Ochota. Niestety do meczu nie doszło, ponieważ nasi przeciwnicy nie przyjechali. W związku z tym wygraliśmy te spotkanie walkowerem 3:0. Mimo to wielka szkoda, że nie mogliśmy rozegrać tego meczu, który mógł być kolejną okazją do nauki i sprawdzenia swoich umiejętności. No niestety… czasem tak się zdarza, że jakaś drużyna zawala sprawę. Mam tylko nadzieję, że nam to się nigdy nie przydarzy.

Mimo wszystko udało nam się nie zmarnować tego czasu. Rodzice stawili czoła tej mało komfortowej sytuacji i zaproponowali chłopcom mecz „Rodzice kontra Dzieci”. Propozycja została przyjęta z entuzjazmem i wszyscy wyszliśmy na boisko.

Mecz był bardzo zacięty i wyrównany. Dzieci miały lekką przewagę liczebną, ale suma lat i doświadczenia była na pewno była po stronie Rodziców. Spotkanie toczyło się pod dyktando młodych piłkarzy KS LAS, którzy mieli zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki. Większość czasu gry atakowali przeciwników i każdy starał się strzelić bramkę. Takie podejście mściło się na nich, ponieważ Rodzice raz po raz wyprowadzali bardzo groźne kontry i musiałem ostro uwijać się w bramce żeby chłopcy nie stracili gola. Po około 40 min. gry końcowy wynik był na korzyść Dzieci, którzy wygrali 7:4.

Po naszym meczu chłopcy dostali dyplomy, medale i puchar za udział w rundzie jesiennej ligi JFL.

Te spontaniczne spotkanie w rodzinnej atmosferze bardzo się wszystkim podobało i na pewno nie możemy powiedzieć, że był to zmarnowany czas. Dziękuję rodzicom za taką pozytywną reakcję na tą, jakby nie było kiepską sytuację. Może kiedyś uda się zagrać rewanż…

Dziękuję wszystkim rodzicom, którzy przywozili swoich i nie swoich chłopców na mecze. Dziękuję również za pozytywną atmosferę i doping podczas meczów. Dziękujemy też za robienie i przesyłanie zdjęć na pilkanozna@kslas.pl, które są umieszczane na stronie Klubowej poświęconej naszej drużynie. Liczę na dalszą dobrą współpracę.

Na meczu byli:
Konrad Andziak, Wojtek Cimiński, Wiktor i Wilhelm Dźwigałowscy, Oskar Grodowski, Michał Kudyba, Piotrek Paluszyński, Kajtek Woroniecki, Łukasz Walczak

Trener Artur