PEWNE ZWYCIĘSTWO ROCZNIKA 2009 W 5. KOLEJCE LIGOWEJ!

Sobotni pojedynek z drużyną Be A Star Football Academy III obfitował w mnóstwo podbramkowych sytuacji i wiele pozytywnych emocji! Podopieczni trenera Murawskiego pokonali swoich ligowych rywali przedłużając zwycięską passę do trzech wygranych z rzędu!
Nerwowy początek spotkania spowodował utratę bramki już w pierwszych minutach meczu. Taki obrót spraw motywująco podziałał na naszych młodych zawodników, którzy ekspresowo zabrali się do odrabiania strat i po kilku świetnych akcjach wyszli na prowadzenie. Dzięki przewadze bramkowej gra naszej drużyny uspokoiła się i pozwoliła na większą kontrolę w dalszej części meczu. Zespół starał się mądrze operować piłką, nie pozwalając na zbyt wiele swoich rywalom. Mimo kilku krótkich fragmentów, w których do gry wkradła się odrobina dekoncentracji i nerwowości, mecz toczył się pod dyktando gospodarzy. Szybkie wymiany podań, ciekawie konstruowane akcje zakończone bramkami dały kibicom mnóstwo powodów do radości, a zawodnikom pozwoliły cieszyć się z końcowego zwycięstwa!
To trzeci mecz z rzędu, a czwarty w tym sezonie zakończony zwycięstwem naszych chłopców z rocznika 2009! W każdym ze spotkań mogliśmy zauważyć pracę wykonaną przez zawodników na treningach, ale także wiele mankamentów, nad którymi zespół musi jeszcze popracować! Po raz kolejny dostaliśmy jednak sygnał, że drużynę stać na bardzo wiele, wystarczy odnaleźć w sobie te nieodkryte jeszcze pokłady piłkarskiej energii!
SKŁAD ZESPOŁU:
Maciej Urbaniak – Mateusz Trzosek, Maksymilian Żach(C) – Miłosz Suchorowski, Bruno Bąk, Tomasz Gasperski – Mateusz Zalewski
GRALI RÓWNIEŻ:
Tomasz Tkaczyk, Marek Szlachetka, Stefan Furga, Oliwier Witecki
BRAMKI STRZELALI:
Gasperski – ⚽⚽⚽⚽
Zalewski – ⚽⚽⚽⚽
Bąk – ⚽⚽⚽
Żach – ⚽⚽
Suchorowski – ⚽
Tkaczyk – ⚽
KS LAS 15 – 5 Be a Star FA III
Brawo Drużyna!