Mecz ligowy 2009 z Polonia Warszawa 21.10.2017

PRZEŁAMANIE W EFEKTOWNYM STYLU!

Po dwóch nieudanych spotkaniach, zawodnicy z rocznika 2009 powoli wracają na właściwe tory! W sobotnie popołudnie podopieczni trenera Murawskiego zmierzyli się w meczu rewanżowym z drużyną Polonii Warszawa.
Nasza łatwość w kreowaniu akcji oraz swoboda w operowaniu piłką dały znać o sobie już na początku spotkania, dzięki czemu drużyna odskoczyła rywalowi na trzy bramki. Nie udało się jednak całkowicie wyeliminować kłopotów, które nasz zespół miewa w ostatnim czasie. Po indywidualnych błędach w defensywie i braku zdecydowania w odbiorze piłki, drużyna Polonii zmusiła naszego bramkarza do kapitulacji. Dzisiejszy dzień stał jednak pod znakiem słowa “kreatywność”! Druga połowa spotkania obfitowała w mnóstwo akcji kombinacyjnych w wykonaniu naszej drużyny. Kilka z nich, zakończonych zdobyczą bramkową, wywołało wybuch zachwytu i radości pośród obecnych na meczu kibiców. Pomimo kilku niewymuszonych błędów, zawodnicy trenera Piotra od pierwszej do ostatniej minuty kontrolowali przebieg spotkania.
Dzisiejszy pojedynek z drużyną Polonii pozwala optymistycznie patrzeć na najbliższe mecze ligowe. Miejmy nadzieję że dzisiejsza wygrana będzie początkiem zwycięskiej passy trwającej już do końca sezonu!

KS LAS 15 – 4 Polonia Warszawa

Brawo Drużyna!

Fotorelacja