Mecz drużyny 2007-2006 w lidze JFL z FC Puma 18.05.2014

Kolejny mecz w Junior Football League chłopcy 2006/2007 rozegrali z drużyną FC Puma. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany. Jedna i druga drużyna mogła zdobyć więcej bramek, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się bardzo sprawiedliwym wynikiem 1:1.

Nasza drużyna w nieco osłabionym składzie z powodu braku paru zawodników, dawała z siebie wszystko na boisku i walczyła na całego. Jednak to my pierwsi straciliśmy bramkę, która padła dopiero w drugiej tercji meczu, po strzale z dalszej odległości. Chłopcy nie załamywali się i dalej, ciesząc się grą coraz odważniej poczynali sobie na murawie boiska. Udało się nam wyrównać po pięknej akcji indywidualnej „walecznego Kajtka”, który po długim rajdzie przez pół boiska strzelił do siatki między nogami bramkarza.

Jest to nasz pierwszy mały sukces, ale mam nadzieję, że już w najbliższym czasie zaczną się pojawiać następne i coraz większe. Wszyscy obecni młodzi piłkarze mogą się czuć dumni ze swojej postawy i mam nadzieję, że to będzie dla wszystkich pozytywny bodziec, który jeszcze bardziej zmobilizuje do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

Grali: Konrad Andziak, Sebastian Chmielewski, Wiktor Dźwigałowski, Wilhelm Dźwigałowski, Oskar Grodowski, Olek Klimowicz, Kamil Płatek, Krzyś Szulc, Kajtek Woroniecki.
Bramki : Kajtek Woroniecki

Dziękuję wszystkim obecnym zawodnikom i rodzicom.

Trener Artur