III MIEJSCE piłkarzy 2009 w Turnieju OSiR Włochy Cup!

Witam!

Jest już dosyć późno, a my dopiero wróciliśmy po pełnym emocji dniu. Razem z MOIMI CHŁOPCAMI wzięliśmy dziś udział w turnieju halowym OSiR Włochy Cup dla rocznika 2009. Oczywiście, jak na naszą drużynę przystało, rozpoczęliśmy zmagania grupowe od remisu 1-1 strzelając bramkę wyrównującą równo z końcową syreną! Następnie wróciliśmy na właściwe tory wygrywając kolejne cztery mecze nie tracąc w nich ani jednej bramki. Ostatnie spotkanie w fazie grupowej zakończyliśmy porażką z późniejszymi triumfatorami zawodów. Cztery zwycięstwa i remis wystarczyły nam, aby wyprzedzić pozostałe pięć drużyn i awansować do półfinału, w którym zmierzyliśmy się z drużyną UKS Okęcie. Pełen emocji i zwrotów akcji mecz zakończył się remisem i o wyniku końcowym musiały zadecydować rzuty karne. Niestety, w tym elemencie więcej szczęścia miała drużyna przeciwna i to oni zagrali później w wielkim finale. Nam pozostała walka o trzecie miejsce, na które z pewnością zasługiwaliśmy. Nasz ostatni mecz przebiegał bardzo podobnie do półfinałowej potyczki. Wszyscy kibice i zawodnicy szykowali się do kolejnej serii rzutów karnych, jednak na 30 sekund przed końcem spotkania niesamowitym uderzeniem z dystansu popisał się Miłosz Suchorowski i zapewnił naszej drużynie pierwsze w historii drużyny PODIUM TURNIEJOWE!

ZAWODNICY, KTÓRZY WYSTĄPILI W TURNIEJU: Bruno Bąk, Mateusz Trzosek, Tomek Gasperski, Miłosz Suchorowski, Maks Żach, Tomek Tkaczyk, Mateusz Zalewski, Patryk Paradowski, Maciek Urbaniak, Marek Szlachetka

WYNIKI –  FAZA GRUPOWA:

  1. KS LAS 1-1 AP Wilki (bramka: Maks Żach)
  2. KS LAS 2-0 KS Ożarowianka (bramki: Maks Żach, Miłosz Suchorowski)
  3. KS LAS 1-0 Pogoń Grodzisk (bramka: Mateusz Trzosek)
  4. KS LAS 2-0 BKS 7 (bramki: Maks Żach x2)
  5. KS LAS 1-0 AP Żyrardów (bramka: Bruno Bąk)
  6. KS LAS 0-3 Lechia Tomaszów

WYNIKI – FAZA PUCHAROWA:

  • PÓŁFINAŁ: UKS Okęcie 0-0 (k. 2-1) KS LAS
  • MECZ O 3 MIEJSCE: Ofensywa Książenice 0-1 KS LAS

Walka, zaangażowanie, determinacja i konsekwencja w grze naszej drużyny dała nam pierwsze, ale z pewnością nie ostatnie turniejowe podium! Kto nie widział, niech żałuje! Podium należy do nas!

Pozdrawiam

Trener Piotr Murawski