DWA OBLICZA DRUŻYNY I ZWYCIĘSTWO Z BŁYSKAWICĄ!

W ósmej ligowej kolejce, piłkarze z rocznika 2009 podjęli na wyjeździe zespół UKS Błyskawica Warszawa. Deszczowe sobotnie przedpołudnie okazało się szczęśliwe dla podopiecznych trenera Murawskiego, choć pierwsza połowa spotkania wcale nie wskazywała na to z taką oczywistością.
Początek meczu należał do naszych młodych zawodników, dwa szybko zdobyte gole, szybko przejęta inicjatywa i mnóstwo kolejnych okazji na podwyższenie prowadzenia. Niestety, po kilku minutach w drużynie coś się zacięło, wkradły się indywidualne błędy i nerwowość, która sprawiła, że po 30. minutach widniał wynik remisowy, 4-4.
Ostatnie dwa kwadranse to odmieniona, pewna siebie drużyna, wykorzystująca swoje atuty! Zawodnicy trenera Murawskiego nie pozwolili choć na moment zbliżyć się przeciwnikom do bramki strzeżonej przez naszych bramkarzy, jednocześnie strzelając rywalom kolejnych osiem bramek!
Wynik meczu wskazuje na łatwe i przyjemne zwycięstwo, jednak należy pamiętać, że mecz trwa nie 30, a 60 minut. W pierwszej połowie nasza drużyna podarowała gospodarzom kilka prezentów, które Błyskawica skrzętnie wykorzystała. Drugie 30 minut udowodniło zawodnikom, że stać ich na grę na dużo wyższym poziomie! Miejmy nadzieję, że w kolejnym meczu z Białymi Orłami, naszym chłopcom nie zdarzy się taka dłuższa drzemka! 😁