Piłkarze 2009 vs Halinów w lidze MZPN 23.09.2017

W sobotnie popołudnie, w swoim trzecim meczu ligowym, nasz zespół podejmował drużynę Respektu II Halinów. Występujący po raz pierwszy w roli gospodarza podopieczni trenera Piotra Murawskiego, nie okazali się zbyt gościnni dla przyjezdnych z Halinowa.
Pozbywając się błędów związanych z brakiem koncentracji na początkach rozgrywanych przez nas meczów, udało nam się zdominować zespół Respektu w dwóch pierwszych częściach gry. Składne i mądrze rozgrywane akcje oraz zdecydowana gra w odbiorze piłki, pozwoliła nam osiągnąć dosyć dużą przewagę do przerwy. Na uwagę zasługuje fakt, że kolejny mecz z rzędu sprawnie i płynnie operujemy piłką, a co ważne dzieje się to głównie na połowie przeciwnika. Kontrolując przebieg spotkania do ostatnich minut meczu, udaje nam się osiągnąć bardzo dobry rezultat, przy okazji racząc rodziców kilkoma bramkami niezwykłej urody. Nasza gra ofensywna to nie jedyny plus tego pojedynku. Konsekwencja i zdecydowanie w grze defensywnej sprawiła, że podczas dwóch ostatnich spotkań straciliśmy tylko jedną bramkę!
Jest to kolejny mecz z rzędu, w którym zawodnicy trenera Murawskiego udowadniają, iż konstruowanie akcji i utrzymywanie się przy piłce z każdym dniem przychodzi z coraz większą lekkością. Drużyna rośnie w siłę, co widać wyraźnie z każdym kolejnym meczem!
Przyszły weekend zapowiada się mocno intensywnie. Startujemy w piątek zaległym meczem z Victorią Sulejówek w roli gospodarza, kończąc niedzielną wyjazdową potyczką z Victorią Zerzeń.

KS L.A.S.  20 : 1  KS Respekt II Halinów

Brawo Drużyna!

Fotorelacja: