Pierwszy mecz 2007-2006 w Junior Football League 2014

W niedzielę 13 kwietnia chłopcy z rocznika 2007-2006 rozegrali pierwsze spotkanie w Junior Football League z drużyną Olimpii Warszawa. Mecz niestety zakończył się wynikiem 4:2 dla przeciwników, ale równie dobrze wynik mógłby być odwrotny, ponieważ nasi chłopcy wcale nie byli gorsi od rywali. Jednak jak zawsze w naszych meczach nie wynik jest najważniejszy, a o rozwój naszych młodych piłkarzy i żeby sprawdzili swoje umiejętności zdobyte na treningach na tle rówieśników.

Postawę naszych zawodników w tym meczu trzeba ocenić bardzo pozytywnie. Wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem i chęcią gry, co bardzo cieszy, ponieważ to jest podstawa do dalszych sukcesów. Każdy, kto był na boisku walczył na całego i dawał z siebie wszystko tak jak tylko potrafi. Drużyna przeciwna również nie pozostawała dłużna, przez co mecz był zacięty, wyrównany i bardzo emocjonujący.

Jeśli dodamy do naszej gry większe umiejętności piłkarskie i boiskową mądrość mamy szansę stać się naprawdę dobrą drużyną. Jednak do tego potrzeba dożo cierpliwości i czasu. Jeśli będziemy starać się na treningach i pracować nad swoimi słabościami z czasem przyjdą sukcesy i zwycięstwa.

W meczu grali: Sebastian Chmielewski, Wojtek Cimiński, Wiktor Dźwigałowski, Wilhelm Dźwigałowski, Oskar Grodowski, Michał Kudyba, Kacper Pasek, Kamil Płatek, Łukasz Walczak, Kajetan Woroniecki

Bramki zdobyli: Michał Kudyba i Łukasz Walczak

Bardzo dziękuje rodzicom za obecność na meczu, głośny doping i pozytywną atmosferę!

Trener Artur