Zwycięstwo ligowe rocznika 2009 na Białołęce 2018.05.21

 

ZWYCIĘSKIE OTWARCIE TYGODNIA ROCZNIKA 2009!

Poniedziałkowy wieczór był czasem nadrabiania ligowych zaległości, w których podopieczni trenera Murawskiego podejmowali na wyjeździe zespół BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III. Trzecioligowa rywalizacja nabiera rozpędu, a zespół KS LAS 2009 także stara się przyspieszać!
Było to wyraźnie widać podczas spotkania na warszawskiej Białołęce, w której pewny siebie zespół rozegrał naprawdę bardzo dobre zawody!
Mecz od pierwszej do ostatniej minuty wyglądał bardzo podobnie. Szybkie i płynne operowanie piłką, gra na jeden kontakt pozwoliły drużynie na uzyskanie bezpiecznej przewagi, a ataki przeciwnika, rozbijał wręcz świetnie w tym dniu dysponowany, Mateusz Trzosek. Może także cieszyć postawa skrzydłowych, którzy odważnie i z powodzeniem wchodzili w pojedynki jeden na jeden, tworząc przewagę w bocznych sektorach boiska.
Warto także wspomnieć o niezwykle ciekawym debiucie ligowym w tym sezonie! Nasz zawodnik, Stefan Furga, w pierwszej połowie meczu zachował czyste konto jako bramkarz, w drugie zaś podwyższył wynik spotkania grając jako napastnik!
Nie sposób wymienić tutaj wszystkich zawodników z osobna, jedna trzeba przyznać, że dziś chłopcy z rocznika 2009 funkcjonowali świetnie jako drużyna. Współpraca na wysokim poziomie, komunikacja na boisku i wspólna radość po końcowym gwizdku! Było na co popatrzeć!

SKŁAD ZESPOŁU:
Stefan Furga, Maciej Urbaniak, Tomasz Gasperski, Kacper Pudło, Bruno Bąk, Mateusz Trzosek, Miłosz Suchorowski, Maksymilian Żach, Tomasz Tkaczyk, Kajetan Szczuciński

BRAMKI STRZELALI:
Pudło – 
Bąk –  (hat-trick strzelony w dwie minuty!)
Tkaczyk – 
Gasperski – 
Furga – 
Szczuciński – 
Suchorowski – 

BE A STAR FOOTBALL ACADEMY III 2 – 13 KS LAS

Brawo Drużyna!