Rocznik 2009 na podium turnieju “Wawerskiego Dnia Sportu”

W ostatni weekend drużyna chłopców z rocznika 2009 odpoczywała od rozgrywek ligowych, ze względu na przełożony mecz z Victorią Sulejówek. Na nasze szczęście, otrzymaliśmy zaproszenie na turniej organizowany z okazji “Wawerskiego Dnia Sportu”. W niedzielne popołudnie na boisku przy ulicy Skalnicowej zameldowały się wszystkie wawerskie zespoły, w tym młodzi podopieczni trenera Piotra Murawskiego.
Fazę grupową nasz zespół zakończył na drugim miejscu, notując zwycięstwo i porażkę. W dwóch pierwszych meczach wyraźnie widać było stres i brak pewności w rozgrywaniu piłki. Sytuacja w fazie grupowej ulokowała nas bezpośrednio w spotkaniu o III miejsce. Tam spotkaliśmy się z zespołem UKS Żagle. Nasz ostatni mecz w turnieju wyglądał zupełnie inaczej niż pozostałe. Drużyna nabrała pewności siebie, płynnie operując piłką przez całe spotkanie. Po dwóch kapitalnych akcjach kończymy mecz z wynikiem 2-0 i zajmujemy III MIEJSCE W TURNIEJU!
Kolejny piłkarski dzień za nami. Każda minuta spędzona na boisku sprawia, że nabieramy niezbędnego doświadczenia i pozwala na wyciągnięcie wniosków z popełnionych przez nas błędów.
Dla KS LAS 2009 strzelali w dniu dzisiejszym: Maksymilian Żach, Mateusz Trzosek (asysta Miłosz Suchorowski), Bruno Bąk (as. M. Suchorowski).

Brawo drużyna!