Przekaż 1% podatku dla Naszego Klubu

  Klub Sportowy L.A.S. nawiązał współpracę z Stowarzyszeniem Pomocy Szkole Mopolska i na mocy porozumienia z Stowarzyszeniem możecie Państwo dokonać odpisu 1% podatku dla naszego Klubu i odpis ten zostanie w całości przekazany dla nas.

Wystarczy w rozliczeniu naszego formularza PIT podać
Nr KRS: 0000052078 (jest to Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska)
Cel szczegółowy: Klub Sportowy L.A.S.

W ubiegłym roku zebraliśmy kwotę 2 552,0 zł (wpłaty od 15 podatników) – Serdecznie dziękujemy! Kwota ta została przeznaczona na sfinansowanie treningów bramkarskich, dopłat do turniejów i wynajmu sal.
Szczegółowe dane na stronie Stowarzyszenia: http://www.forum.spsm.edu.pl/ksy-i-uksy.html oraz Szczegółowy wykaz odpisów pozycja 42 w tabeli UKS.

Stowarzyszenie przygotowało program dla rozliczenia PIT -ów za 2015 r. Program zawiera właściwy numer KRS i należy dopisać tylko cel szczegółowy: Klub Sportowy L.A.S.

Z góry dziękujemy za przekazane odpisy 1% podatku, które pozwolą na rozwijanie oferty sportowej naszego Klubu, pomogą sfinansować zakupy wyposażenia i strojów sportowych czy pokryć koszty organizacyjne imprez i zawodów sportowych lub uczestnictwa w nich naszych zawodników.