Piłkarze 2005 w turnieju Delta Cup 01.03.2015

W niedzielę 01.03. 2015 nasz zespół 2005 wziął udział w turnieju Delta Cup rozgrywanego na hali Warszawianka.

Był to dobrze obsadzony turniej, który niewątpliwie stał na najwyższym poziomie, w jakich do tej pory graliśmy. Mieliśmy okazję zagrać ze „starymi”, renomowanymi klubami z Warszawy i nie tylko. Gra była bardzo szybka, zdecydowana, a niektórzy chłopcy reprezentowali całkiem fajny poziom gry w piłkę.

Dla nas było to cenne doświadczenie, ale niestety trochę bolesne. Nie udało się wygrać żadnego meczu i strzeliliśmy tylko dwie bramki. Gra również nie zachwycała, a szczególnie poziom determinacji, zdecydowania i bardzo potrzebnej, pozytywnie rozumianej agresji. Być może jest to wynikiem, że mieliśmy wymagające „tło”- naszych przeciwników i jak mówią „gra się jak przeciwnik pozwala”. Jednak dało nam się sprawdzić paru nowych zawodników w warunkach bojowych. Natomiast tych dłużej trenujących, na nowych lub mniej opanowanych przez nich pozycjach. To daje kolejne powody do przemyśleń i materiał do określania predyspozycji poszczególnych zawodników.

Mam nadzieję, że wszyscy wyniosą z tego odpowiednie wnioski. Dobrze jest zobaczyć jak powinno się walczyć na boisku i jak gra w piłkę jest wymagająca pod względem mentalnym i fizycznym, a już najlepiej doświadczyć tego na własnej skórze. Teraz trzeba zastosować to w swojej grze, zaczynając już od najbliższych treningów.

Skład:
Kuba Kirkowski, Adrian Kunicki, Wojtek Cimiński, Bartek Kamiński, Igor Drózd, Ignacy Makowski, Maciek Chudawski, Łukasz Walczak

Bramki:
Łukasz Walczak, Ignacy Makowski

Trener Artur