Pierwszy turniej piłkarzy 2009, Vicoria Cup 14.01.2016

Witam!

Pierwszy halowy turniej rocznika 2009, VICTORIA CUP.
DATA: 14.01.2017 (sobota)
KADRA:
 1. BĄK Bruno
 2. TRZOSEK Mateusz
 3. SUCHOROWSKI Miłosz
 4. ZALEWSKI Mateusz
 5. TKACZYK Tomek
 6. SZLACHETKA Marek
 7. GASPERSKI Tomek
 8. ŻACH Maks
 9. URBANIAK Maciek
 10. PUDŁO Kacper
WYNIKI:
 1. Victoria Zerzeń 0-0 KS LAS
 2. Wicher II Kobyłka 1-0 KS LAS
 3. FC Komorów 0-1 KS LAS (bramka: Bruno Bąk)
 4. AP Młody Orlik 1-1 KS LAS (bramka: Mateusz Trzosek)
KONKURS ŻONGLERKI: reprezentujący naszą drużynę w konkursie żonglerki Maks Żach zajął drugie miejsce spośród zawodników wszystkich drużyn!
Jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza, piłkarsko, drużyna na tym turnieju! Jako jedna z niewielu drużyn graliśmy w “piłkę” tworząc mnóstwo fantastycznych okazji do strzelenia bramek (organizatorzy po meczu z Wichrem stwierdzili, że nasi przeciwnicy zaczarowali bramkę w tym meczu). Stworzyliśmy sobie niewiarygodną ilość sytuacji bramkowych, pod wrażeniem których byli nie tylko rodzice i trener, ale również organizatorzy i inni obserwatorzy turnieju. Nie zabrakło wielu emocji, wielu strzałów i rozegranych z dojrzałością piłkarską akcji. Zabrakło przede wszystkim szczęścia i doświadczenia, które z pewnością chłopcy nabiorą na najbliższych turniejach i sparingach. Brawa dla rodziców za kulturalny doping (gdyby wybierali najlepszych kibiców wśród rodziców, na sto procent zajęlibyśmy pierwsze miejsce w takiej klasyfikacji).
Zawodnicy z dnia na dzień wyraźnie poprawiają swoją koncentrację, panowanie nad piłką i mądrość w rozgrywaniu akcji, brawo dla całej drużyny!
Pozdrawiam
Trener Piotr Murawski