Mecz wewn. piłkarzy 2006-2004 w niedzielę 20.10.2013

W Niedzielę dnia 20.10.2013 r. chłopcy z rocznika 2006- 2004 rozegrali między sobą mecz wewnętrzny. Był to pierwszy sprawdzian ich umiejętności w barwach klubu KS L.A.S., który miał za zadanie zapoznać młodych zawodników z atmosferą i formą rozgrywania meczów sparingowych. W tym wieku celem takich spotkań zawsze jest dobra zabawa i nauka – co potrafię a czego jeszcze mi brakuje. Chociaż jedna z drużyn przegrała, to każdy może czuć się zwycięzcą, ponieważ każdy wygrał bezcenne doświadczenie.

Mecz zakończył się wynikiem 5:2, ale tylko dwie pierwsze kwarty (po których był wynik 4:0) to była przewaga drużyny zwycięskiej. W następnych dwóch mecz się wyraźnie wyrównał, za co należą się wielkie brawa dla chłopców grających w drugiej drużynie. Wtedy widzieliśmy już dwa równorzędne zespoły na boisku, a gra zaczęła się przenosić od bramki do bramki i mecz był bardziej zacięty. Mogło paść jeszcze kilka bramek, ale brakowało trochę szczęścia strzelcom. Najważniejsze , że wszyscy wykazywali się zaangażowaniem, dużą ambicją oraz radością z gry, co najbardziej cieszy trenera.

Podsumowując, pierwszy poważniejszy mecz rozegrany przez zawodników KS L.A.S. rocznik 2006-2004 można uznać za udany. Dobra atmosfera oraz postawa chłopców daje powody do optymizmu, a zebrane doświadczenie na pewno będzie procentować. Dalsze zaangażowanie i wytężona praca na treningach przyniesie wiele powodów do radości w przyszłości.

Już nie możemy się doczekać następnych wyzwań.

Trener Artur