Fitness – rodzaje zajęć z KS L.A.S.

Rodzaje zajęć fitness proponowane przez KS L.A.S.

 

TBC –  zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym i kompleksowym, które skupiają się na ćwiczeniach mięśni wszystkich partii ciała. Zajęcia składają się z dwóch grup ćwiczeń: siłowe, które pozwalają wyrzeźbić oraz wzmocnić mięśnie oraz aerobowe, które zapewniają skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej. Trening wpływa również korzystnie na zwiększenie wydolności fizycznej organizmu, przyspiesza metabolizm oraz poprawia koordynację ruchów.

Czas trwania: 50 min

ABT –  zajęcia, w których praca skoncentrowana jest na dolnych partiach ciała: mięśnie brzucha, pośladków i ud.  Ćwiczenia siłowe przede wszystkim wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, poprawiają siłę mięśniową oraz powodują zmianę kształtu i elastyczności mięśni. Ćwiczenia odbywają się w umiarkowanym tempie poprzedzone są 20 min rozgrzewką. Forma polecana dla osób w każdym wieku i każdym poziomie zaawansowania.

Czas trwania: 50 min

FAT BURNING – zajęcia oparte na prostych układach choreograficznych o niskiej intensywności, wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej, prowadzone na podłodze oraz zakończone 10 minutami stretchingu.  Trening jest doskonałym połączeniem świetnej zabawy i efektywnych ćwiczeń, które dodatkowo uatrakcyjnia rytmiczna muzyka.

Czas trwania: 50 min

PŁASKI BRZUCH – zajęcia, których celem jest spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie mięśni brzucha. Składają się z dwóch części: ćwiczeń cardio (ok 30 min) opierających się na prostym, lecz intensywnym układzie choreograficznym oraz ćwiczeń wzmacniających ( 15 min). Zajęcia zakończone są 5 minutami stretchingu.

Czas trwania: 50 min

STRETCHING – zajęcia poświęcone rozciąganiu wszystkich partii mięśniowych, prowadzone przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Dzięki regularnemu rozciąganiu ciało staje się smuklejsze oraz bardziej elastyczne i przygotowane do efektywnego wykonywania ćwiczeń na innych zajęciach. Stretching wspaniale likwiduje przykurcze mięśniowe oraz zwiększa zakres ruchomości w stawach. Zajęcia doskonałe dla osób prowadzących siedzący tryb życia lub intensywnie trenujących.

Czas trwania: 50 min

BBS + STRETCH – zajęcia składające się z ćwiczeń mających na celu uwydatnienie oraz wzmocnienie mięśni brzucha oraz bioder, poprzedzone są krótką rozgrzewką.  Cechą charakterystyczną tych zajęć jest dłuższa niż w innych zajęciach sesja rozciągająca.

Czas trwania: 50 min

Jeden komentarz do “Fitness – rodzaje zajęć z KS L.A.S.

  1. Kulturysta

    Bardzo sie ciesze, ze pojawila sie tak bogata oferta na naszym osiedlu.
    Zapisalem sie do sekcji i czekam na pierwsze zajecia !!!!

    Odpowiedz

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.