Eliminacje Tymbark 2016: 2 drużyny 2010-2009

Drodzy Rodzice!
Za nami pierwszy w historii naszej drużyny turniej “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Pomimo bardzo trudnych warunków atmosferycznych, mocno padającego deszczu i niskiej temperatury, dzielnie walczyliśmy z pogodą i przeciwnikami. Nasz klub reprezentowały dwie drużyny w składzie:
KS L.A.S. 2:
 1. SZELEJEWSKI Andrzej
 2. SUCHOROWSKI Miłosz
 3. TKACZYK Tomek
 4. PARADOWSKI Patryk
 5. DACIEWICZ Franek
 6. JAKUBCZYK Piotrek
KS L.A.S. 1:
 1. BELI Antoś
 2. TRZOSEK Mateusz
 3. ZALEWSKI Mateusz
 4. GASPERSKI Tomek
 5. ŻACH Maks
 6. PUDŁO Kacper
 7. BĄK Bruno
 8. URBANIAK Maciek
Obie drużyny zostawiły mnóstwo serca na boisku, jednak mecze z silnymi przeciwnikami pokazały, że jeszcze bardzo bardzo dużo pracy przed nami, aby stać się silną i zgraną drużyną. Drużyna KS L.A.S. 2 zakończyła turniej z bilansem jednego zwycięstwa, jednego remisu i jednej porażki. Na pochwałę zasługuje cała drużyna, na wyróżnienie dwójka zawodników Miłosz i Patryk.
Drużyna KS L.A.S. 1 trafiła do bardzo silnej, jeśli nie najsilniejszej grupy. Niestety ponieśliśmy trzy dotkliwe porażki, jednak mam nadzieję, że będzie to dla nas solidna nauczka na przyszłość i wyciągniemy z niej mnóstwo pozytywnych wniosków.
Chciałbym bardzo podziękować wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w tym turnieju, ale przede wszystkim RODZICOM! Bez Państwa pomocy zarówno ja, jak i młodzi zawodnicy na pewno byśmy sobie nie poradzili. Doping rodziców w strugach deszczu działał na zawodników ze zdwojoną siłą! Brawo dla RODZICÓW!
Niestety, przez mocno padający deszcz, nie udało nam się zrobić żadnego pamiątkowego zdjęcia z turnieju. Mam jednak ogromną nadzieję, że jeszcze wiele wiele okazji przed nami i wiele pamiątkowych zdjęć uda nam się zrobić!
Bardzo dziękuję jeszcze raz za wspólnie spędzone piątkowe popołudnie i do zobaczenia jutro na treningu!
Pozdrawiam
Trener Piotr Murawski