Dzień sparingowy drużyny rocznika 2012-2011.

 

W niedzielę 11 marca na hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Otwocku odbył się dzień sparingowy, w którym udział brała drużyna Klubu Sportowego L.A.S. rocznika 2012-2011.

Do gry przystąpiły trzy drużyny – Klub Sportowy L.A.S. , KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie i Uczniowski Klub Sportowy KRESY, co sprawiło że dzieci mogły się cieszyć wieloma minutami na boisku. Mimo iż tego dnia walczyły tylko trzy zespoły , kibiców nie brakowało. Hala sportowa wypełniona była po brzegi. Rodzice, znajomi chętnie patrzyli na zmagania swoich pociech J

Częste zmiany, krótkie przerwy, brak statystyk, grad bramek  – czyli krótko mówiąc „gra i zabawa” to było główne motto, które przede wszystkim było kluczem do zorganizowania tej akcji.

Determinacja, zaangażowanie, upór w dążeniu do strzelania wielu goli to coś co wyróżniało tego dnia drużynę Klubu Sportowego L.A.S. Najbardziej jednak cieszył fakt, że uśmiech nie znikał z twarzy dzieci a gra sprawiała im ogromną radość co było wspaniałym widokiem nie tylko dla rodziców ale i dla trenera Łukasza Bociana.

Taki dzień to tylko początek ! Będzie jeszcze wiele spotkań, turniejów gdzie nasi młodzi piłkarze i piłkarki  będą mogli zademonstrować swoje umiejętności i świetnie się przy tym bawić.

Do zobaczenia na kolejnych zmaganiach !