Zwycięstwo piłkarzy 2006 w lidze WLF 2015.09.12

Pierwszy mecz w sezonie 2015/2016 drużyna 2006 rozegrała z Sercem Falenica. Był to pierwszy mecz w zorganizowanej przez nasz klub Wawerskiej Lidze Futbolu. Spotkanie okazało się dla nas bardzo udane, ponieważ wygraliśmy aż 8:3.

Przez cały mecz nasi chłopcy przeważali i gra toczyła się pod nasze dyktando. Szczególnie cieszy, że od samego początku graliśmy odważnie i cały czas prowadziliśmy ofensywną grę, co nie zawsze się nam udawało. Chłopcy byli skuteczni i nie bali się podejmować decyzji.

Jednak mimo wysokiej wygranej nie wszystko cieszy. Szczególnie zabrakło w pewnych momentach zespołowej gry i większej koncentracji oraz zaangażowania niektórych zawodników. Szkoda, bo ze słabszym przeciwnikiem, gdy jest nieco więcej miejsca na boisku można swobodniej rozgrywać akcję podaniami, czego chciałbym widzieć nieco więcej.

Mecz od początku zaczął się dla nas bardzo dobrze. Po pierwszej tercji prowadziliśmy 3:0, a przed ostatnią częścią było już 7:0 dla nas. W trzeciej tercji, nastąpiło sporo roszad w składzie, ponieważ chciałem zobaczyć jak radzą sobie niektórzy na nowych i może mniej lubianych pozycjach, co po części spowodowało utratę przez nas 3 bramek. Ostatecznie mecz i tak zakończył się, jak na razie naszym rekordowym zwycięstwem 8:3. Jesteśmy z tego powodu wszyscy bardzo zadowoleni i mam nadzieję, że będzie to dobry omen na nowy sezon i zastrzyk pozytywnej energii dla naszych chłopaków.