Drużyna 2013 kontynuacja

Niniejsza strona jest poświęcona drużynie piłki nożnej, zawodników z rocznika 2013, którzy kontynuują treningi. Strona dla zawodników jeszcze nie trenujących jest tutaj.
Drużynę tę prowadzi trener Michał Drużba (dane kontaktowe poniżej).

Harmonogram treningów dla drużyny 2013 ważny od grudnia 2019 r.
Poniedziałek 17:30 – 18:30 (sala gimnastyczna ul. Kadetów 15)
Czwartek 17:30 – 18:30 (sala gimnastyczna ul. Kadetów 15)
Godziny zajęć mogą się nieznacznie zmienić w najbliższych dniach.

Rodziców chłopców i dziewczynek z roczników 2013 zainteresowanych zapisaniem swoich dzieci do naszego Klubu zapraszamy do kontaktu z trenerem (dane poniżej).
Po 2 treningach testowych rodzic wraz z trenerem decydują, czy zawodnik zostaje na stałe w Klubie. Po zapisie poprzez formularz internetowy zawodnik jest zobowiązany do zaopatrzenia się w podstawowy lub rozszerzony pakiet startowy – więcej informacji w linku:  Stroje i sprzęt.

Wszyscy zawodnicy zobowiązani są do noszenia na każdym treningu stroju klubowego (koszulka + spodenki) i posiadania własnej rekomendowanej przez klub piłki. Przynoszenie na treningi innej piłki nie będzie akceptowane. Identyczne stroje i piłki są ważnymi elementami szkolenia oraz budowania dobrego ducha drużyny.

Zawodnicy są zobowiązani do przeprowadzenia badań lekarskich i uzyskania zaświadczenia lekarskiego o dopuszczeniu dziecka do treningów piłki nożnej. Więcej informacji w linku: Badania lekarskie.

Opłaty (składki członkowskie) za zajęcia wnosimy do 10 każdego miesiąca za dany miesiąc treningowy – szczegóły na stronie Opłaty

Kontakt do trenera Michała Drużby:  tel. 512 170 143, e-mail: michal.druzba93@gmail.com
Kontakt do przedstawicieli Klubu w sprawach sekcji piłki nożnej: pilkanozna@kslas.pl
Kontakt do działu księgowego Klubu ws. płatności: Biuro Rachunkowe Iwona Mieczkowska tel. 505 932 192, iwona.mieczkowska@op.pl