Nabór Piłka Nożna

Nabór zawodników / Deklaracja członkowska

Osoby zdecydowane zapisać swoje dziecko na treningi piłkarskie Klubu Sportowego L.A.S., proszone są o wypełnienie poniższej deklaracji członka wspierającego Stowarzyszenia Klub Sportowy L.A.S.
Zawodnicy kontynuujący treningi w KS L.A.S. w nowym sezonie, nie zapisują się do Klubu po raz kolejny.
Szkolenie zawodników objęte jest dofinansowaniem z dotacji na szkolenie sportowe z miasta stołecznego Warszawy, dzielnica Wawer.
Wiążące decyzje o przyjęciu na zajęcia piłki nożnej podejmuje trener KS L.A.S. prowadzący daną drużynę. Dane kontaktowe do trenerów są na stronach drużyn piłkarskich.
Informacje o pakietach startowych znajdą Państwo w menu Strefa rodzica – Stroje i sprzęt

Imię dziecka (wymagane)

Nazwisko dziecka (wymagane)

Szkoła do której uczęszcza dziecko (zmień jeśli inna)

Rok urodzenia dziecka (wymagane)

Klasa do której uczęszcza dziecko w roku szkolnym 2018/2019 (wymagane)

Imie i Nazwisko Rodzica/Opiekuna Prawnego (wymagane)

Numer telefonu Rodzica/Opiekuna Prawnego (wymagane)

Adres email (wymagane)

Pakiet startowy (wymagane)

Informacja dodatkowe dla Klubu Sportowego / trenera

* Oświadczam, że stan zdrowia mojego dziecka pozwala mu na udział w zajęciach sportowych organizowanych przez Klub Sportowy L.A.S.
* Wyrażam zgodę na rejestrowanie wizerunku mojego dziecka podczas zajęć sportowych organizowanych przez KS L.A.S. oraz publikację tego wizerunku na stronach internetowych KS L.A.S. oraz na materiałach promocyjnych KS L.A.S.
* Zobowiązuję się do terminowego opłacania składki członkowskiej uchwalanej przez Zarząd Stowarzyszenia dla członków wspierających będących zawodnikami KS L.A.S.
* Zobowiązuję się do opłacania wybranego pakietu startowego w ciągu 1 miesiąca od zapisu do Klubu i potwierdzenia przyjęcia przez trenera. W ramach pakietu startowego podstawowego (170zł) zawodnik otrzyma piłkę, koszulkę i spodenki. W ramach pakietu startowego rozszerzonego (315zł) zawodnik otrzyma piłkę, koszulkę, spodenki oraz dwuczęściowy dres. Wszystkie stroje mają nadruki KS L.A.S. oraz numer zawodnika. Pakiet startowy należy opłacić przelewem na konto Klubu (tytuł przelewu "Pakiet startowy podstawowy/rozszerzony Imię i Nazwisko zawodnika"). Rozmiary strojów należy uzgodnić z trenerem. Wydanie stroju i piłki nastąpi po okazaniu trenerowi potwierdzenia przelewu bankowego.

Wysłanie deklaracji oznacza zgodę rodzica / opiekuna prawnego na przystąpienie dziecka do Stowarzyszenia KS L.A.S. na prawach członka wspierającego Stowarzyszenia.

Więcej informacji w tym również dane kontaktowe do trenerów znajdują się w zakładkach poświęconych sekcji piłki nożnej i drużynom SEKCJE KLUBU / PILKA NOZNAKontakt w sprawach ogólnych dotyczących sekcji piłkarskiej: pilkanozna@kslas.pl

Statut Stowarzyszenia Klub Sportowy L.A.S.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.