Drużyna 2005

Niniejsza strona jest poświęcona drużynie piłki nożnej – rocznik 2005.
W sezonie 2017/2018 drużyna jest prowadzona przez trenera Artura Sidorka (dane kontaktowe poniżej).

Harmonogram treningów dla drużyny 2005 ważny od 5 września 2017

Terminy mogą ulec zmianie po przeniesieniu się na salę gimnastyczną. Będzie to sala gimnastyczna poza osiedlem Las! Dojazdy będą konieczne.

  wtorek
czwartek

Rocznik 2005

godz. 18.45-20.00
ul. Łasaka 44

godz. 18.45-20.00
ul. Łasaka 44

Uwaga: Na boisku przy ul. Łasaka 44 w chwili obecnej nie dysponujemy szatnią!

Rodziców chłopców i dziewczynek z rocznika 2005 zainteresowanych zapisaniem swoich dzieci do naszego Klubu zapraszamy do kontaktu z trenerem.
Po 2 treningach testowych rodzic wraz z trenerem decydują, czy zawodnik zostaje na stałe w Klubie. Po zapisie poprzez formularz internetowy zawodnik jest zobowiązany do zaopatrzenia się w podstawowy pakiet startowy – więcej informacji w linku:  Stroje i sprzęt.

Wszyscy zawodnicy zobowiązani są do noszenia na każdym treningu stroju klubowego (koszulka + spodenki) i posiadania własnej rekomendowanej przez klub piłki. Przynoszenie na treningi innej piłki nie będzie akceptowane. Identyczne stroje i piłki są ważnymi elementami szkolenia oraz budowania dobrego ducha drużyny.

Zawodnicy są zobowiązani do przeprowadzenia badań lekarskich i uzyskania zaświadczenia lekarskiego o dopuszczeniu dziecka do treningów piłki nożnej. Więcej informacji w linku: Badania lekarskie.

Opłaty (składki członkowskie) za zajęcia wnosimy do 10 każdego miesiąca za dany miesiąc treningowy – szczegóły na stronie Opłaty

Kontakt do trenera Artura Sidorka:  tel. 503 515 986, artursidorek@gmail.com
Kontakt do przedstawicieli Klubu ws. piłki nożnej: pilkanozna@kslas.pl